
Kala duwanaanshaha badeecadaha BEISIT waxay daboolaan ku dhawaad dhammaan noocyada isku xirayaasha ee khuseeya waxayna isticmaalaan daboollo iyo noocyo kala duwan oo guryo ah, sida daboollada birta iyo balaastikada ah & guryaha taxanaha HA, HB, jihooyinka fiilooyinka kala duwan, meelaha lagu dhejiyo madaxa iyo meelaha dusha sare lagu dhejiyo xitaa xaaladaha adag, isku xiruhu wuxuu sidoo kale si ammaan ah u dhammaystiri karaa hawsha.
| Qaybta: | Gelinta xudunta ah |
| Taxanaha: | HQ |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | 0.14 ~ 4mm2 |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | AWG 26 ~ 12 |
| Danabka la qiimeeyay wuxuu u hoggaansamayaa UL/CSA: | 600 V |
| Xakamaynta dahaarka: | ≥ 10¹º Ω |
| Iska caabbinta xiriirka: | ≤ 1 mΩ |
| Dhererka xarigga: | 7.0mm |
| Xoogga adkaynta | 0.5 Nm |
| Xaddidaadda heerkulka: | -40 ~ +125 °C |
| Tirada gelinta | ≥ 500 |
| Habka isku xirka: | Terminalka boolal |
| Nooca dheddigga lab: | Madaxa dheddigga |
| Cabbirka: | 3A |
| Tirada tolmada: | 5+ PE |
| Biinka dhulka: | Haa |
| Haddii irbad kale loo baahan yahay: | No |
| Agabka (Geli): | Polycarbonate (PC) |
| Midabka (Geli): | RAL 7032 (Dhuxul Dhagax) |
| Qalabka (biinanka): | Daawaha naxaasta ah |
| Dusha sare: | Dahaadhka lacagta/dahabka |
| Qiimaynta wax-ka-qabashada ololka iyadoo la raacayo UL 94: | V0 |
| RoHS: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Ka-dhaafitaanka RoHS: | 6(c): Daloolada naxaasta waxay ka kooban yihiin ilaa 4% rasaas |
| Xaaladda ELV: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Shiinaha RoHS: | 50 |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | Haa |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | rasaas |
| Ilaalinta dabka ee gaadiidka tareenka: | EN 45545-2 (2020-08) |

Xidhiidhiyaha adag ee HQ-005-FC waa doorashada ugu horreysa ee dhammaan shuruudahaaga isku xirka warshadaha. Xidhiidhiyahan, oo loo sameeyay codsiyada adag, wuxuu bixiyaa xiriiro ammaan ah oo wax ku ool ah oo ku saabsan nidaamyadaada korontada iyo elektaroonigga ah. Xidhiidhiyayaasha adag ee HQ-005-FC waxaa loogu talagalay inay u adkeystaan xaaladaha deegaanka ee ugu daran, taasoo ka dhigaysa kuwo ku habboon mashiinnada warshadaha, nidaamyada otomaatiga, iyo codsiyada kale ee culus. Dhismihiisa adag wuxuu damaanad qaadayaa adkeysiga iyo cimri dheereynta, xitaa xaaladaha ugu adag. Iyada oo leh farsamo quful fudud oo ammaan ah, isku xirka HQ-005-FC wuxuu bixiyaa xiriir la isku halleyn karo oo deggan, isagoo si weyn u yareynaya fursadda goynta aan la filayn iyo hubinta hawlgalka socda. Tani waxay ka dhigaysaa xulasho aad u fiican nidaamyada muhiimka ah halkaas oo isku hallayntu ay muhiim tahay.

Xidhiidhiyuhu wuxuu bixiyaa ilaalin aad u fiican oo ka dhan ah boodhka, qoyaanka, iyo wasakhowga, isagoo hubinaya isku xirnaanta korontada oo ammaan ah oo ammaan ah xitaa jawiyada adag. Xidhiidhiyaasha culus ee HQ-005-FC waxay ku yimaadaan qaabab kala duwan si ay u daboolaan baahiyaha kala duwan ee korontada, calaamadda, ama isku xirka xogta.

Xidhiidhiyaha HQ-005-FC waa mid si fudud loo rakibi karo loona dayactiri karo, taasoo kor u qaadaysa hufnaanta nidaamka. Ku habboon isticmaalka warshadaha ee adag, wuxuu bixiyaa waara, waxqabad la isku halleyn karo, iyo dejin fudud. Iyada oo leh dhismihiisa adag iyo habayntiisa kala duwan, isku xidhahani wuxuu hubiyaa isku xidhnaan ammaan ah oo wax ku ool ah. Dooro HQ-005-FC si aad u hesho isku xidhnaan la isku halleyn karo oo waara.