
Kala duwanaanshaha badeecadaha BEISIT waxay daboolaan ku dhawaad dhammaan noocyada isku xirayaasha ee khuseeya waxayna isticmaalaan daboollo iyo noocyo kala duwan oo guryaha ah, sida daboollada birta iyo balaastikada ah iyo guryaha H.D, HEtaxane, jihooyin fiilooyin kala duwan, guryo ku rakiban madax-gacan iyo kuwa dusha sare lagu rakibay xitaa xaaladaha adag, isku xiruhu sidoo kale si ammaan ah ayuu u dhammaystiri karaa hawsha.
| Qaybta: | Gelinta xudunta ah |
| Taxanaha: | HEE |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | 0.14 ~ 4.0mm2 |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | AWG 26-12 |
| Danabka la qiimeeyay wuxuu u hoggaansamayaa UL/CSA: | 600 V |
| Xakamaynta dahaarka: | ≥ 10¹º Ω |
| Iska caabbinta xiriirka: | ≤ 1 mΩ |
| Dhererka xarigga: | 7.5mm |
| Xoogga adkaynta | 1.2 Nm |
| Xaddidaadda heerkulka: | -40 ~ +125 °C |
| Tirada gelinta | ≥ 500 |
| Habka isku xirka: | Terminalka boolal |
| Nooca dheddigga lab: | Madaxa dheddigga |
| Cabbirka: | 6B |
| Tirada tolmada: | 10+PE |
| Biinka dhulka: | Haa |
| Haddii irbad kale loo baahan yahay: | No |
| Agabka (Geli): | Polycarbonate (PC) |
| Midabka (Geli): | RAL 7032 (Dhuxul Dhagax) |
| Qalabka (biinanka): | Daawaha naxaasta ah |
| Dusha sare: | Dahaadhka lacagta/dahabka |
| Qiimaynta wax-ka-qabashada ololka iyadoo la raacayo UL 94: | V0 |
| RoHS: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Ka-dhaafitaanka RoHS: | 6(c): Daloolada naxaasta waxay ka kooban yihiin ilaa 4% rasaas |
| Xaaladda ELV: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Shiinaha RoHS: | 50 |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | Haa |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | rasaas |
| Ilaalinta dabka ee gaadiidka tareenka: | EN 45545-2 (2020-08) |

Xidhiidhiyahan casriga ah waxaa loo sameeyay si uu u buuxiyo shuruudaha codsiyada warshadaha casriga ah. Iyada oo leh dhisme waara, waxqabad la isku halleyn karo, iyo naqshad dabacsan, Taxanaha HEE wuxuu u taagan yahay doorashada ugu horreysa ee baahiyaha isku xirka ee xooggan. Xidhiidhiyayaasha Taxanaha HEE waxay ku qalabaysan yihiin dahaadh bir ah oo adag oo hubiya cimri dherer iyo difaac ka dhan ah xaaladaha adag ee jawiga adag. Loogu talagalay inay u adkaysato boodhka, qoyaanka, iyo isbeddellada heerkulka, waxay ku habboon tahay qaybo kala duwan sida baabuurta, hawada sare, isgaarsiinta, iyo wax soo saarka.

Xidhiidhiyayaasha taxanaha HEE waxaa loogu talagalay inay si fudud u rakibaan oo u ilaaliyaan. Naqshadeeda isticmaalaha u fududaynaysa isku xidhka degdega ah oo ammaan ah, yaraynta waqtiga shaqada iyo kordhinta wax soo saarka. Intaa waxaa dheer, isku xidhuhu wuxuu la jaan qaadayaa noocyo kala duwan oo fiilooyin ah, taasoo u oggolaanaysa dabacsanaan inuu buuxiyo shuruudaha kala duwan ee codsiyada. Badbaadadu waa mudnaanta koowaad ee deegaannada warshadaha, isku xidhayaasha taxanaha HEE-na waxay ka sarreeyaan heerarka warshadaha. Waxay leedahay nidaam quful oo la isku halayn karo oo hubiya isku xidh ammaan ah, taasoo meesha ka saaraysa khatarta goynta shilalka. Intaa waxaa dheer, isku xidhuhu wuxuu leeyahay gaashaan adag oo bixiya ilaalin faragelin koronto oo heer sare ah isla markaana ilaaliya hufnaanta calaamadaha.

Waxaan fahamsanahay qiimaha sare ee waqtiga shaqada ee ganacsiyada. Sidaa darteed, isku xirayaashayada HEE Series waxaa loo sameeyay isku halayn. Xiriiradooda tayada sare leh waxay hubiyaan isku xirnaan deggan oo joogto ah, taasoo yaraynaysa khatarta luminta calaamadda iyo fashilka nidaamka. Isku xirayaasha HEE Series waxaa loogu talagalay inay u adkeystaan xaalado adag, kuwaas oo loogu talagalay inay u adkeystaan xaalado adag oo warshadeed. Dhismahooda waara, rakibid fudud, iyo isku hallayn heer sare ah ayaa ka dhigaya xalka ugu habboon ee lagu hagaajin karo isku xirnaanta. Ku tiirsanow HEE Series si aad u hesho waxqabadka ugu sarreeya iyo hawlgalka joogtada ah ee qalabkaaga.