
Kala duwanaanshaha badeecadaha BEISIT waxay daboolaan ku dhawaad dhammaan noocyada isku xirayaasha ee khuseeya waxayna isticmaalaan daboollo iyo noocyo kala duwan oo guryo ah, sida daboollada birta iyo balaastikada ah iyo guryaha taxanaha HQ, jihooyinka fiilooyinka kala duwan, meelaha lagu dhejiyo madaxa iyo meelaha dusha sare lagu dhejiyo xitaa xaaladaha adag, isku xiruhu wuxuu sidoo kale si ammaan ah u dhammaystiri karaa hawsha.
| Aqoonsiga | Nooca | Lambarka Dalabka |
| Joojinta qallalka | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Aqoonsiga | Nooca | Lambarka Dalabka |
| Joojinta qallalka | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Qaybta: | Gelinta xudunta ah |
| Taxanaha: | HQ |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | 0.14 -4mm2 |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | AWG 26 ~ 14 |
| Danabka la qiimeeyay wuxuu u hoggaansamayaa UL/CSA: | 500 V |
| Xakamaynta dahaarka: | ≥ 10¹º Ω |
| Iska caabbinta xiriirka: | ≤ 1 mΩ |
| Dhererka xarigga: | 7.0mm |
| Xoogga adkaynta | 0.5 Nm |
| Xaddidaadda heerkulka: | -40 ~ +125 °C |
| Tirada gelinta | ≥ 500 |
| Habka isku xirka: | Joojinta boolal Joojinta boolal Joojinta boolal Joojinta boolal |
| Nooca dheddigga lab: | Madaxa lab iyo dheddig |
| Cabbirka: | HCP |
| Tirada tolmada: | 8+ PE |
| Biinka dhulka: | Haa |
| Haddii irbad kale loo baahan yahay: | No |
| Agabka (Geli): | Polycarbonate (PC) |
| Midabka (Geli): | RAL 7032 (Dhuxul Dhagax) |
| Qalabka (biinanka): | Daawaha naxaasta ah |
| Dusha sare: | Dahaadhka lacagta/dahabka |
| Qiimaynta wax-ka-qabashada ololka iyadoo la raacayo UL 94: | V0 |
| RoHS: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Ka-dhaafitaanka RoHS: | 6(c): Daloolada naxaasta waxay ka kooban yihiin ilaa 4% rasaas |
| Xaaladda ELV: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Shiinaha RoHS: | 50 |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | Haa |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | rasaas |
| Ilaalinta dabka ee gaadiidka tareenka: | EN 45545-2 (2020-08) |

Xidhiidhiyaha HQ-008-MC waa lama huraan isku xirka warshadaha ee adag. Waxaa loogu talagalay isticmaalka adag, wuxuu bixiyaa isku xiryo ammaan ah oo wax ku ool ah nidaamyada korontada iyo elektarooniga labadaba. HQ-007-MC waxaa loogu talagalay inay iska caabiso xaaladaha daran, wuxuuna ku habboon yahay mashiinnada culus iyo nidaamyada otomaatiga ah. Dhismaheeda adag wuxuu ballanqaadayaa cimri dheer xaaladaha adag. Iyada oo leh sifada qufulka tooska ah, HQ-008-MC waxay hubisaa isku xiryo joogto ah oo la isku halleyn karo, taasoo yaraynaysa khatarta goynta si loo ilaaliyo hawlgallada aan kala go 'lahayn. Waa mid ku habboon nidaamyada muhiimka ah halkaas oo isku hallayntu ay muhiim tahay.

Xidhiidhiyaha adag ee HQ-008-FC waa doorashada ugu horreysa ee dhammaan shuruudahaaga isku xirka warshadaha. Xidhiidhiyahan, oo loo sameeyay codsiyada adag, wuxuu bixiyaa xiriiro ammaan ah oo wax ku ool ah oo ku saabsan nidaamyadaada korontada iyo elektaroonigga ah. Xidhiidhiyayaasha adag ee HQ-008-FC waxaa loogu talagalay inay u adkeystaan xaaladaha deegaanka ee ugu daran, taasoo ka dhigaysa kuwo ku habboon mashiinnada warshadaha, nidaamyada otomaatiga, iyo codsiyada kale ee culus. Dhismihiisa adag wuxuu damaanad qaadayaa adkeysiga iyo cimri dheereynta, xitaa xaaladaha ugu adag. Iyada oo leh farsamo quful fudud oo ammaan ah, isku xirka HQ-008-FC wuxuu bixiyaa xiriir la isku halleyn karo oo deggan, isagoo si weyn u yareynaya fursadda goynta aan la filayn iyo hubinta hawlgalka socda. Tani waxay ka dhigaysaa xulasho aad u fiican nidaamyada muhiimka ah halkaas oo isku hallayntu ay muhiim tahay.