
Kala duwanaanshaha badeecadaha BEISIT waxay daboolaan ku dhawaad dhammaan noocyada isku xirayaasha ee khuseeya waxayna isticmaalaan daboollo iyo noocyo kala duwan oo guryo ah, sida daboollada birta iyo balaastikada ah iyo guryaha taxanaha HE, HEEE, jihooyinka fiilooyinka kala duwan, meelaha lagu dhejiyo madaxa iyo meelaha dusha sare lagu dhejiyo xitaa xaaladaha adag, isku xiruhu wuxuu sidoo kale si ammaan ah u dhammaystiri karaa hawsha.
| Qaybta: | Gelinta xudunta ah |
| Taxanaha: | heeee |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | 0.14 ~ 4mm2 |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | AWG 12-26 |
| Danabka la qiimeeyay wuxuu u hoggaansamayaa UL/CSA: | 600 V |
| Xakamaynta dahaarka: | ≥ 10¹º Ω |
| Iska caabbinta xiriirka: | ≤ 1 mΩ |
| Dhererka xarigga: | 7.5mm |
| Xoogga adkaynta | 1.2 Nm |
| Xaddidaadda heerkulka: | -40 ~ +125 °C |
| Tirada gelinta | ≥ 500 |
| Habka isku xirka: | Joojinta boolal Joojinta boolal Joojinta boolal Joojinta boolal |
| Nooca dheddigga lab: | Madaxa labka |
| Cabbirka: | 16B |
| Tirada tolmada: | 40+PE |
| Biinka dhulka: | Haa |
| Haddii irbad kale loo baahan yahay: | No |
| Agabka (Geli): | Polycarbonate (PC) |
| Midabka (Geli): | RAL 7032 (Dhuxul Dhagax) |
| Qalabka (biinanka): | Daawaha naxaasta ah |
| Dusha sare: | Dahaadhka lacagta/dahabka |
| Qiimaynta wax-ka-qabashada ololka iyadoo la raacayo UL 94: | V0 |
| RoHS: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Ka-dhaafitaanka RoHS: | 6(c): Daloolada naxaasta waxay ka kooban yihiin ilaa 4% rasaas |
| Xaaladda ELV: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Shiinaha RoHS: | 50 |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | Haa |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | rasaas |
| Ilaalinta dabka ee gaadiidka tareenka: | EN 45545-2 (2020-08) |

Soo bandhigida Xidhiidhiyayaasha Waajibaadka Culus ee 40-pin ee taxanaha HEEE: Xidhiidhiyayaashan casriga ah ee adag oo leh heer sare waxay bixiyaan waxqabad heer sare ah oo loogu talagalay codsiyada warshadaha. Loogu talagalay inay xakameeyaan culaysyada culus oo ay u adkaystaan xaaladaha adag, waxay hubiyaan isku xidhka amniga, xasilloonida iyo cimri dhererka waara. Ku habboon deegaannada aadka u daran, waxay ku sii jiraan kuwo la isku halleyn karo marka ay jiraan cadaadis ka imanaya gariirka, shoogga, ama heerkulka xad-dhaafka ah.

Badbaadadu waa muhiim marka la eego isku xirayaasha HEEE Series 40-pin, kuwaas oo si taxaddar leh loo farsameeyay si loo yareeyo khataraha loona ilaaliyo qalabka jawiga ugu baahida badan. Xidhiidhiyayaashani waxay ku faanaan habab quful oo adag iyo cimri dherer heer sare ah, iyagoo hubinaya inay u adkaystaan xaaladaha ugu adag. Iyagoo bixinaya waxqabad la isku halleyn karo oo joogto ah, waxay gacan ka geystaan ilaalinta hufnaanta hawlgalka iyo badbaadada codsiyada warshadaha ee muhiimka ah.

Xidhiidhiyaha culus ee HEEE Series 40-pin wuxuu tusaale u yahay xal casri ah si loo daboolo baahiyaha isku xirka dhamaystiran ee xirfadlayaasha warshadaha. Waxaa loo sameeyay gudbinta korontada oo xooggan oo hufan, isku xidhahani si habsami leh ayuu ugu dhex milmaa mashiinno culus. Iyada oo leh awood qaadis oo badan oo hadda jirta, waa mid aad muhiim u ah codsiyada awoodda sare leh ee qaybaha sida dhismaha, macdanta, iyo wax soo saarka.