
Kala duwanaanshaha badeecadaha BEISIT waxay daboolaan ku dhawaad dhammaan noocyada isku xirayaasha ee khuseeya waxayna isticmaalaan daboollo iyo noocyo kala duwan oo guryo ah, sida daboollada birta iyo balaastikada ah iyo guryaha taxanaha HE, HEE, jihooyinka fiilooyinka kala duwan, meelaha lagu dhejiyo madaxa iyo meelaha dusha sare lagu dhejiyo xitaa xaaladaha adag, isku xiruhu wuxuu sidoo kale si ammaan ah u dhammaystiri karaa hawsha.
| Qaybta: | Gelinta xudunta ah |
| Taxanaha: | HE |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | AWG 18-14 |
| Danabka la qiimeeyay wuxuu u hoggaansamayaa UL/CSA: | 600 V |
| Xakamaynta dahaarka: | ≥ 10¹º Ω |
| Iska caabbinta xiriirka: | ≤ 1 mΩ |
| Dhererka xarigga: | 7.0mm |
| Xoogga adkaynta | 0.5 Nm |
| Xaddidaadda heerkulka: | -40 ~ +125 °C |
| Tirada gelinta | ≥ 500 |
| Habka isku xirka: | Terminalka boolal |
| Nooca dheddigga lab: | Madaxa dheddigga |
| Cabbirka: | 10B |
| Tirada tolmada: | 10+PE |
| Biinka dhulka: | Haa |
| Haddii irbad kale loo baahan yahay: | No |
| Agabka (Geli): | Polycarbonate (PC) |
| Midabka (Geli): | RAL 7032 (Dhuxul Dhagax) |
| Qalabka (biinanka): | Daawaha naxaasta ah |
| Dusha sare: | Dahaadhka lacagta/dahabka |
| Qiimaynta wax-ka-qabashada ololka iyadoo la raacayo UL 94: | V0 |
| RoHS: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Ka-dhaafitaanka RoHS: | 6(c): Daloolada naxaasta waxay ka kooban yihiin ilaa 4% rasaas |
| Xaaladda ELV: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Shiinaha RoHS: | 50 |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | Haa |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | rasaas |
| Ilaalinta dabka ee gaadiidka tareenka: | EN 45545-2 (2020-08) |

Deegaan warshadeed oo si xawli ah u socda, xalalka isku xirka ee la isku halleyn karo ayaa muhiim ah. Hadday tahay otomaatig, mashiinno, ama qaybinta tamarta, isku xirayaasha adag ayaa fure u ah hawlgalka joogtada ah. Soo bandhigida Xidhiidhiyaha Shaqada Culus ee HE - oo loogu talagalay inuu daboolo baahiyahaaga isku xirka warshadaha. Iyada oo la adeegsanayo tignoolajiyada horumarsan iyo dhismaha adag, isku xirayaashani waxay hubiyaan cimri dherer iyo waxqabad xaaladaha ba'an. Waxay iska caabiyaan heerkulka sare, boodhka, qoyaanka, iyo gariirka, taasoo hubinaysa waqtiga ugu yar ee shaqada la joojin karo iyo waxqabadka lagu kalsoonaan karo.

Xidhiidhiyayaasha Heavy Duty waa kuwo aad u la qabsan kara, iyagoo bixiya xal dhammaystiran oo loogu talagalay gudbinta calaamadaha iyo korontada. Iyada oo leh modules kala duwan, xiriiro, iyo plugins, waxay ku habboon yihiin xaalado isku xidhka oo kala duwan. Hadday yihiin matoorro isku xidha, dareemayaal, badhamada, ama hawl-wadeennada, isku xidhayaashani waxay hubiyaan is-dhexgal aan kala go 'lahayn iyo isgaarsiin hufan si loo wanaajiyo wax-soo-saarka. Badbaadadu sidoo kale waa mudnaanta Xidhiidhiyayaasha Heavy Duty. Nidaamkooda qufulka ee cusub wuxuu sugaa isku xidhka, isagoo ka hortagaya kala goynta shilalka. Naqshadaynta module-ku waxay u oggolaanaysaa rakibid degdeg ah oo fudud, yaraynta kharashyada shaqada iyo badbaadinta waqtiga. Xalkan plug-and-play wuxuu fududeeyaa dayactirka iyo beddelka, isagoo kor u qaadaya hufnaanta hawlgalka.

Xidhiidhiyayaasha Heavy Duty waxay bixiyaan noocyo kala duwan oo qalab iyo ikhtiyaaro habayn ah si ay u daboolaan shuruudaha gaarka ah. Waxaa laga heli karaa cabbirro guri oo kala duwan, godad, iyo ikhtiyaarro gelitaan fiilooyin, si aan kala go 'lahayn ayay ugu milmaan dejimaha jira. La jaanqaadka is-dhexgalka warshadaha ee caadiga ah wuxuu hubiyaa is-dhexgalka aaladaha kale iyo nidaamyada, isagoo bixinaya xalal mustaqbalka u adkaysta oo la jaanqaadaya horumarka tignoolajiyada. Xidhiidhiyayaasha HE, waxaan mudnaanta siinnaa isku-xirnaan la isku halleyn karo oo hufan oo ka jirta deegaannada warshadaha. Xidhiidhiyayaashayada HE ee culus waxaa loo qaabeeyey oo loo soo saaray heerarka ugu sarreeya, iyagoo raacaya qeexitaannada warshadaha iyo shahaadooyinka. Ballanqaadkan tayada wuxuu hubinayaa in alaabtayadu ay buuxiyaan filashooyinkaaga oo ay si aan cillad lahayn u shaqeeyaan codsiyada baahida leh.