
Kala duwanaanshaha badeecadaha BEISIT waxay daboolaan ku dhawaad dhammaan noocyada isku xirayaasha ee khuseeya waxayna isticmaalaan daboollo iyo noocyo kala duwan oo guryo ah, sida daboollada birta iyo balaastikada ah & guryaha HD, taxanaha HDDD, jihooyinka fiilooyinka kala duwan, meelaha lagu dhejiyo madaxa iyo meelaha dusha sare lagu dhejiyo xitaa xaaladaha adag, isku xiruhu wuxuu sidoo kale si ammaan ah u dhammaystiri karaa hawsha.
| Qaybta: | Gelinta xudunta ah |
| Taxanaha: | HDD |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | AWG 14-26 |
| Danabka la qiimeeyay wuxuu u hoggaansamayaa UL/CSA: | 600 V |
| Xakamaynta dahaarka: | ≥ 10¹º Ω |
| Iska caabbinta xiriirka: | ≤ 1 mΩ |
| Dhererka xarigga: | 7.0mm |
| Xoogga adkaynta | 1.2 Nm |
| Xaddidaadda heerkulka: | -40 ~ +125 °C |
| Tirada gelinta | ≥ 500 |
| Habka isku xirka: | Joojinta boolal Joojinta boolal Joojinta boolal Joojinta boolal |
| Nooca dheddigga lab: | Madaxa dheddigga |
| Cabbirka: | H16B |
| Tirada tolmada: | 107+PE |
| Biinka dhulka: | Haa |
| Haddii irbad kale loo baahan yahay: | No |
| Agabka (Geli): | Polycarbonate (PC) |
| Midabka (Geli): | RAL 7032 (Dhuxul Dhagax) |
| Qalabka (biinanka): | Daawaha naxaasta ah |
| Dusha sare: | Dahaadhka lacagta/dahabka |
| Qiimaynta wax-ka-qabashada ololka iyadoo la raacayo UL 94: | V0 |
| RoHS: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Ka-dhaafitaanka RoHS: | 6(c): Daloolada naxaasta waxay ka kooban yihiin ilaa 4% rasaas |
| Xaaladda ELV: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Shiinaha RoHS: | 50 |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | Haa |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | rasaas |
| Ilaalinta dabka ee gaadiidka tareenka: | EN 45545-2 (2020-08) |

Soo bandhigida Xidhiidhiyayaasha Waajibaadka Culus ee Taxanaha HDDD 107-pin: kuwa casriga ah oo adag, isku xidhayaashani waxay bixiyaan waxqabad heer sare ah oo loogu talagalay isticmaalka warshadaha. Loo sameeyay inay xakameeyaan culaysyo culus oo ay u adkaystaan xaaladaha adag, waxay hubiyaan isku xidhnaan ammaan ah oo deggan iyo cimri dherer waara. Ku habboon deegaannada aadka u daran, kuma dhici doonaan cadaadiska ka yimaada gariirka, shoogga, ama heerkulka xad-dhaafka ah.

Badbaadadu waa muhiim marka la eego isku xirayaasha HDDD Series 107-pin, oo loo sameeyay in lagu yareeyo khataraha loona ilaaliyo qalabka jawiyada adag. Xidhiidhiyayaashani waxay bixiyaan habab quful oo adag waxayna u adkaystaan xaalado adag, iyagoo hubinaya waxqabad joogto ah oo ammaan ah.

Xidhiidhiyaha culus ee HDDD Series 107-pin wuxuu tusaale u yahay xal casri ah si loo daboolo baahiyaha isku xirka dhammaystiran ee xirfadlayaasha warshadaha. Iyada oo loo sameeyay gudbinta awoodda oo xooggan oo hufan, isku xidhkani wuxuu fududeeyaa is-dhexgal aan cillad lahayn oo ku baahsan mashiinno culus. Iyada oo leh awood qaadis oo badan oo hadda jirta, waa mid aad muhiim u ah codsiyada awoodda sare leh ee ku baahsan qaybaha sida dhismaha, macdanta, iyo wax soo saarka.