
Kala duwanaanshaha badeecadaha BEISIT waxay daboolaan ku dhawaad dhammaan noocyada isku xirayaasha ee khuseeya waxayna isticmaalaan daboollo iyo noocyo kala duwan oo guryo ah, sida daboollada birta iyo balaastikada ah & guryaha HD, taxanaha HDDD, jihooyinka fiilooyinka kala duwan, meelaha lagu dhejiyo madaxa iyo meelaha dusha sare lagu dhejiyo xitaa xaaladaha adag, isku xiruhu wuxuu sidoo kale si ammaan ah u dhammaystiri karaa hawsha.
| Qaybta: | Gelinta xudunta ah |
| Taxanaha: | HDD |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | AWG 14-26 |
| Danabka la qiimeeyay wuxuu u hoggaansamayaa UL/CSA: | 600 V |
| Xakamaynta dahaarka: | ≥ 10¹º Ω |
| Iska caabbinta xiriirka: | ≤ 1 mΩ |
| Dhererka xarigga: | 7.0mm |
| Xoogga adkaynta | 1.2 Nm |
| Xaddidaadda heerkulka: | -40 ~ +125 °C |
| Tirada gelinta | ≥ 500 |
| Habka isku xirka: | Terminalka boolal |
| Nooca dheddigga lab: | Madaxa labka |
| Cabbirka: | 6B |
| Tirada tolmada: | 55+PE |
| Biinka dhulka: | Haa |
| Haddii irbad kale loo baahan yahay: | No |
| Agabka (Geli): | Polycarbonate (PC) |
| Midabka (Geli): | RAL 7032 (Dhuxul Dhagax) |
| Qalabka (biinanka): | Daawaha naxaasta ah |
| Dusha sare: | Dahaadhka lacagta/dahabka |
| Qiimaynta wax-ka-qabashada ololka iyadoo la raacayo UL 94: | V0 |
| RoHS: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Ka-dhaafitaanka RoHS: | 6(c): Daloolada naxaasta waxay ka kooban yihiin ilaa 4% rasaas |
| Xaaladda ELV: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Shiinaha RoHS: | 50 |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | Haa |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | rasaas |
| Ilaalinta dabka ee gaadiidka tareenka: | EN 45545-2 (2020-08) |

Soo bandhigida Xidhiidhiyayaasha Waajibaadka Culus ee Taxanaha HDDD 55-pin: kuwa casriga ah oo adag, isku xidhayaashani waxay bixiyaan waxqabad heer sare ah oo loogu talagalay isticmaalka warshadaha. Loo sameeyay inay xakameeyaan culaysyo culus oo ay u adkaystaan xaaladaha adag, waxay hubiyaan isku xidhnaan ammaan ah oo deggan iyo cimri dherer waara. Ku habboon deegaannada aadka u daran, kuma dhici doonaan cadaadiska ka yimaada gariirka, shoogga, ama heerkulka xad-dhaafka ah.

Badbaadadu waa muhiim marka la eego isku xirayaasha HEEE Series 40-pin, kuwaas oo si taxaddar leh loo farsameeyay si loo yareeyo khataraha loona ilaaliyo qalabka jawiga ugu baahida badan. Xidhiidhiyayaashani waxay ku faanaan habab quful oo adag iyo cimri dherer heer sare ah, iyagoo hubinaya inay u adkaystaan xaaladaha ugu adag. Iyagoo bixinaya waxqabad la isku halleyn karo oo joogto ah, waxay gacan ka geystaan ilaalinta hufnaanta hawlgalka iyo badbaadada codsiyada warshadaha ee muhiimka ah.

Xidhiidhiyaha culus ee HDDD Series 55-pin wuxuu tusaale u yahay xal casri ah si loo daboolo baahiyaha isku xirka dhammaystiran ee xirfadlayaasha warshadaha. Iyada oo loo sameeyay gudbinta awoodda oo xooggan oo hufan, isku xidhahani wuxuu fududeeyaa is-dhexgal aan cillad lahayn oo ka dhaca noocyo kala duwan oo mashiinno culus ah. Iyada oo leh awood qaadis oo badan oo hadda jirta, waa mid aad muhiim u ah codsiyada awoodda sare leh ee ku baahsan qaybaha sida dhismaha, macdanta, iyo wax soo saarka.