
Kala duwanaanshaha badeecadaha BEISIT waxay daboolaan ku dhawaad dhammaan noocyada isku xirayaasha ee khuseeya waxayna isticmaalaan daboollo iyo noocyo kala duwan oo guryo ah, sida daboollada birta iyo balaastikada ah & guryaha HD, taxanaha HA, tilmaamaha fiilooyinka kala duwan, meelaha lagu dhejiyo iyo meelaha dusha sare lagu dhejiyo xitaa xaaladaha adag, isku xiruhu wuxuu sidoo kale si ammaan ah u dhammaystiri karaa hawsha.
| Qaybta: | Gelinta xudunta ah |
| Taxanaha: | HD |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | AWG 14-26 |
| Danabka la qiimeeyay wuxuu u hoggaansamayaa UL/CSA: | 600 V |
| Xakamaynta dahaarka: | ≥ 10¹º Ω |
| Iska caabbinta xiriirka: | ≤ 1 mΩ |
| Dhererka xarigga: | 7.0mm |
| Xoogga adkaynta | 1.2 Nm |
| Xaddidaadda heerkulka: | -40 ~ +125 °C |
| Tirada gelinta | ≥ 500 |
| Habka isku xirka: | Terminalka boolal |
| Nooca dheddigga lab: | Madaxa dheddigga |
| Cabbirka: | 3A |
| Tirada tolmada: | 8+ PE |
| Biinka dhulka: | Haa |
| Haddii irbad kale loo baahan yahay: | No |
| Agabka (Geli): | Polycarbonate (PC) |
| Midabka (Geli): | RAL 7032 (Dhuxul Dhagax) |
| Qalabka (biinanka): | Daawaha naxaasta ah |
| Dusha sare: | Dahaadhka lacagta/dahabka |
| Qiimaynta wax-ka-qabashada ololka iyadoo la raacayo UL 94: | V0 |
| RoHS: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Ka-dhaafitaanka RoHS: | 6(c): Daloolada naxaasta waxay ka kooban yihiin ilaa 4% rasaas |
| Xaaladda ELV: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Shiinaha RoHS: | 50 |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | Haa |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | rasaas |
| Ilaalinta dabka ee gaadiidka tareenka: | EN 45545-2 (2020-08) |

Soo bandhigida Xidhiidhiyayaasha Waajibaadka Culus ee HD Series 8-pin: kuwa casriga ah oo adag, isku xidhayaashani waxay bixiyaan waxqabad heer sare ah oo loogu talagalay isticmaalka warshadaha. Loo sameeyay inay xakameeyaan culaysyo culus oo ay u adkaystaan xaaladaha adag, waxay hubiyaan isku xidhnaan ammaan ah oo deggan iyo cimri dherer waara. Ku habboon deegaannada aadka u daran, kuma dhici doonaan cadaadiska ka yimaada gariirka, shoogga, ama heerkulka xad-dhaafka ah.

Xidhiidhiyaha HD Series 8-biin ee culus wuxuu tusaale u yahay xal casri ah si loo daboolo baahiyaha isku xirka dhammaystiran ee xirfadlayaasha warshadaha. Iyada oo loo sameeyay gudbinta awoodda oo xooggan oo hufan, isku xidhahani wuxuu fududeeyaa is-dhexgalka aan cillad lahayn ee dhammaan noocyada mashiinnada culus. Iyada oo leh awood qaadis oo badan oo hadda jirta, waa mid aad muhiim u ah codsiyada awoodda sare leh ee ku baahsan qaybaha sida dhismaha, macdanta, iyo wax soo saarka. Naqshadeynta isku xidhka HD Series 8-biin waxay mudnaanta siinaysaa fududaynta rakibidda iyo dayactirka, iyadoo leh hab isku-xidhnaan fudud oo kor u qaada hufnaanta hawlgalka iyo dedejinta socodka shaqada. Isku-dubaridka iyo kala-furka qalabka oo aan qalab lahayn ayaa si gaar ah faa'iido ugu leh khubarada ka shaqeeya meelaha fogfog ama cadaadiska mashaariicda waqtiga ku xiran.

Badbaadadu waa muhiim marka la eego isku xirayaasha HD Series 8-pin, oo loo sameeyay si loo yareeyo khataraha loona ilaaliyo qalabka jawiga adag. Xidhiidhiyayaashani waxay bixiyaan habab quful oo adag waxayna u adkaystaan xaalado adag, iyagoo hubinaya waxqabad joogto ah oo ammaan ah. Dooro HD Series 8-pin si aad u hesho xal isku xirnaan oo la isku halleyn karo oo waxqabad sare leh goobaha warshadaha.