
| Qaybta: | Gelinta xudunta ah |
| Taxanaha: | A |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | 0.75-2.5mm2 |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | AWG 18 ~ 14 |
| Hadda la qiimeeyay: | 16 A |
| Danab la qiimeeyay: | 250V |
| Danabka garaaca wadnaha ee la qiimeeyay: | 4KV |
| Heerka wasakhowga: | 3 |
| Danabka la qiimeeyay wuxuu u hoggaansamayaa UL/CSA: | 600 V |
| Xakamaynta dahaarka: | ≥ 10¹º Ω |
| Iska caabbinta xiriirka: | ≤ 1 mΩ |
| Dhererka xarigga: | 7.5mm |
| Xoogga adkaynta | 0.5 Nm |
| Xaddidaadda heerkulka: | -40 ~ +125 °C |
| Tirada gelinta | ≥ 500 |
| Agabka (Geli): | Polycarbonate (PC) |
| Midabka (Geli): | RAL 7032 (Dhuxul Dhagax) |
| Qalabka (biinanka): | Daawaha naxaasta ah |
| Dusha sare: | Dahaadhka lacagta/dahabka |
| Qiimaynta wax-ka-qabashada ololka iyadoo la raacayo UL 94: | V0 |
| RoHS: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Ka-dhaafitaanka RoHS: | 6(c): Daloolada naxaasta waxay ka kooban yihiin ilaa 4% rasaas |
| Xaaladda ELV: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Shiinaha RoHS: | 50 |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | Haa |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | rasaas |
| Ilaalinta dabka ee gaadiidka tareenka: | EN 45545-2 (2020-08) |
| Habka isku xirka: | isku xirka la xiray |
| Nooca dheddigga lab: | Madaxa labka |
| Cabbirka: | 32A |
| Tirada tolmada: | 16 (17-32) |
| Biinka dhulka: | Haa |
| Haddii irbad kale loo baahan yahay: | No |

Soo bandhigida hal-abuurkeennii ugu dambeeyay ee isku-xirayaasha korontada - Lawska Fiilooyinka ee Culus! Lawska fiilooyinka ee culus waxaa loogu talagalay inay daboolaan baahiyaha sii kordhaya ee warshadaha korontada si ay u bixiyaan xiriiro ammaan ah oo ammaan ah dhammaan baahiyahaaga fiilooyinka. Maadaama tignoolajiyadu ay sii socoto oo nidaamyada korontadu ay noqdaan kuwo aad u adag, waxay noqotaa mid muhiim ah in la helo isku-xirayaal u adkeysan kara xaaladaha ugu adag oo hubin kara socodka korontada oo deggan. Lawska fiilooyinka ee culus waxaa loogu talagalay inay la qabsadaan qulqulka sare iyo danabyada looga baahan yahay codsiyada korontada ee casriga ah. Mid ka mid ah sifooyinka muhiimka ah ee lawska fiilooyinka ee culus waa cimri dhererkooda oo la xoojiyay. Waxaa laga sameeyay agab tayo sare leh waxayna u adkaystaan daxalka, kulaylka iyo gariirka, taasoo hubinaysa xiriir waara oo ammaan ah. Hadday tahay inaad ka shaqeyneyso mashruuc degenaansho, ganacsi ama warshadeed, lawska fiilooyinka ee culus way qaban karaan.

Intaa waxaa dheer, lawska fiilada culus waa kuwo si fudud loo rakibi karo, taasoo kuu badbaadinaysa waqti iyo dadaal qiimo leh. Waxay leeyihiin naqshad fudud oo loogu talagalay isku xirka fiilooyinka degdega ah oo fudud. Si fudud u fur fiilada, geli lawska fiilada, oo leexiso. Qaabka lawska fiilada ergonomic wuxuu bixiyaa qabsasho raaxo leh wuxuuna hubiyaa xiriir adag mar kasta. Badbaadadu waa mudnaantayada koowaad, lawska fiilada culusna waxaa loogu talagalay inay bixiyaan ilaalin ugu badan. Lawska fiilada kasta waxaa loogu talagalay inuu ka hortago taabashada shilalka ah ee fiilooyinka nool, taasoo yaraynaysa khatarta shoogga korontada. Sidoo kale waa liis UL ah waxayna u hoggaansamaan dhammaan xeerarka badbaadada, taasoo ku siinaysa xasillooni maskaxeed in isku xirka korontadaadu uu ammaan yahay.

Intaa waxaa dheer, lawska fiilada culus waxaa laga heli karaa cabbirro kala duwan si ay u daboolaan cabbirro kala duwan oo fiilooyin ah. Kala duwanaanshuhu wuxuu ka dhigayaa mid ku habboon codsiyo kala duwan, laga bilaabo dayactirka korontada guryaha yar yar ilaa mashaariicda warshadaha waaweyn. Guud ahaan, lawska fiilada culus waxay bixiyaan isku hallayn aan la barbar dhigi karin, cimri dherer iyo badbaado. Waa xalka ugu habboon mashruuc kasta oo fiilooyin koronto ah, iyagoo bixinaya isku xirnaan ammaan ah oo aan walwal lahayn. Kordhi nidaamkaaga korontada adigoo isticmaalaya isku xirayaasha ugu fiican suuqa - dooro lawska fiilada culus ee dhammaan baahiyahaaga fiilooyinka!