
Kala duwanaanshaha badeecadaha BEISIT waxay daboolaan ku dhawaad dhammaan noocyada isku xirayaasha ee khuseeya waxayna isticmaalaan daboollo iyo noocyo kala duwan oo guryo ah, sida daboollada birta iyo balaastikada ah & guryaha taxanaha HA, HB, jihooyinka fiilooyinka kala duwan, meelaha lagu dhejiyo madaxa iyo meelaha dusha sare lagu dhejiyo xitaa xaaladaha adag, isku xiruhu wuxuu sidoo kale si ammaan ah u dhammaystiri karaa hawsha.
| Qaybta: | Gelinta xudunta ah |
| Taxanaha: | HA |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | 0.75-1.5mm2 |
| Aagga isgoyska ee hagaha: | AWG 18 ~ 14 |
| Danabka la qiimeeyay wuxuu u hoggaansamayaa UL/CSA: | 600 V |
| Xakamaynta dahaarka: | ≥ 10¹º Ω |
| Iska caabbinta xiriirka: | ≤ 1 mΩ |
| Dhererka xarigga: | 2.5-5.5mm |
| Xoogga adkaynta | 0.25 Nm |
| Xaddidaadda heerkulka: | -40 ~ +125 °C |
| Tirada gelinta | ≥ 500 |
| Habka isku xirka: | Xidhiidhka furka |
| Nooca dheddigga lab: | Madaxa dheddigga |
| Cabbirka: | 10A |
| Tirada tolmada: | 4 |
| Biinka dhulka: | Haa |
| Haddii irbad kale loo baahan yahay: | No |
| Agabka (Geli): | Polycarbonate (PC) |
| Midabka (Geli): | RAL 7032 (Dhuxul Dhagax) |
| Qalabka (biinanka): | Daawaha naxaasta ah |
| Dusha sare: | Dahaadhka lacagta/dahabka |
| Qiimaynta wax-ka-qabashada ololka iyadoo la raacayo UL 94: | V0 |
| RoHS: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Ka-dhaafitaanka RoHS: | 6(c): Daloolada naxaasta waxay ka kooban yihiin ilaa 4% rasaas |
| Xaaladda ELV: | Buuxi shuruudaha ka-dhaafitaanka |
| Shiinaha RoHS: | 50 |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | Haa |
| Walxaha SVHC ee GAABAN: | rasaas |
| Ilaalinta dabka ee gaadiidka tareenka: | EN 45545-2 (2020-08) |

Xidhiidhiyaha HA-004-F ee culus waxaa loogu talagalay isticmaalka warshadaha, isagoo hubinaya isku xidhnaan la isku halleyn karo oo hufan oo ku yaal jawi adag. Dhismihiisa adag iyo habka qufulka ee amniga ah ayaa ka dhigaya mid ku habboon nidaamyada muhiimka ah, iyagoo bixiya waara iyo xasillooni.

Xidhiidhiyuhu wuxuu bixiyaa ilaalin aad u fiican oo ka dhan ah boodhka, qoyaanka, iyo wasakhowga kale, isagoo hubinaya isku xirnaanta korontada oo ammaan ah oo ku jirta jawi adag. Xidhiidhiyaasha shaqada culus ee HA-004-F waxay ku yimaadaan qaabab kala duwan oo leh tirooyin biin iyo cabbirro qolof oo kala duwan, iyagoo bixiya xalal habayn ah oo loogu talagalay awoodda, calaamadda, ama isku xirka xogta.

Iyada oo ay ugu wacan tahay naqshadeeda dareenka leh, isku xirka HA-004-F waa la rakibi karaa oo si dhakhso leh oo fudud ayaa loo dayactiri karaa. Tani waxay yareyneysaa shaqada iyo waqtiga, taasoo suurtogalineysa hirgelinta wax ku oolka ah iyo dayactirka nidaamyada korontada. Gunaanadkii, isku xirka culus ee HA-004-F wuxuu u muuqdaa ikhtiyaar ku habboon codsiyada warshadaha ee adag, isagoo ku faanaya cimri dherer, waxqabad joogto ah, iyo rakibid fudud. Iyada oo leh dhismihiisa adag iyo ikhtiyaarrada la qabsan karo, isku xirkani wuxuu bixiyaa xal ammaan ah oo wax ku ool ah dhammaan shuruudahaaga isku xirka. Dooro isku xirka HA-004-F si aad u hesho xiriir la isku halleyn karo oo waara.